Genel Sağlık

İstenmeyen Tüylere Lazer Epilasyon Kökten Çözüm

İstenmeyen tüyler hayatımızı alt üst edebiliyor. Özellikle yüz bölgemizde oluşması bizlerin iş ve sosyal hayatta negatif kalmasına neden oluyor. Güzellik merkezi üzerinden sadece 4-5 seans sonrasında istenmeyen tüylerimizden kökten ve kalıcı olarak kurtuluruz. Böylece hayatımız daha pozitif olur.

Lazer Epilasyon Nedir?

Evimizin konforunda Beşiktaş lazer epilasyon seansları talep edebiliriz. Seanslar halinde sunulan lazer epilasyon başlı başına bir güzellik uygulamasıdır. Bu yöntem üzerinden vücudumuzun herhangi bir kısmındaki istenmeyen tüy ve kıllarımız lazer cihazı üzerinden kökten yakılır. Böylece vücudumuz rahat bir nefes alır. Çünkü istenmeyen tüyler vücudumuzda ayrıca yoğun bir negatif ağırlık da yapabiliyor. Bu da kalitesiz uyku almamız anlamına geliyor.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Birçok özellikleri olan Levent lazer epilasyon merkezinden uygulamanın birçok avantajları da söz konusudur. Bu avantajlar arasında uygun fiyatlı olması bulunur. Lazer epilasyonlar bugün daha uygun fiyattan sunulur. Güzellik merkezleri müşteri memnuniyetine değer veriyor. Bu nedenle de lazer epilasyon seanslarını sorunsuz olarak uygulanır.

Uygulamanın temel avantajları arasında cildimizde herhangi deformasyona neden olmamasıdır. Bu nedenle lazer epilasyon cihazı son derece güvenilirdir. Uygulama doğrudan her yaştan bireylere hitap eder. Bu nedenle yaşınız ne olursa olsun istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlar.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon herkese uygulanmaz. Yöntemde belirli şartlar söz konusudur. İlk olarak seanslardan faydalanabilmek açısından mutlaka vücudunuzda istenmeyen kıl veya tüylenme meydana gelmesi gerekir. Bu kapsamda seanslarınız güzellik uzmanı tarafından aktif edilir. Lazer epilasyonun temel özelliklerinden biri vücudun tüm bölgelerine uygulanabilmesidir.

Bu nedenle istenmeyen tüylerimiz için Sarıyer lazer epilasyon merkezinden yardım talep edebiliriz. Genital bölge haricinde omuz,sırt ve daha birçok vücut bölgelerinden uygulanabiliyor. Böylece bölgesel istenmeyen tüylerden kurtulmak adına da lazer epilasyondan güvenle faydalanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

İstenmeyen tüylerimiz sadece yüz bölgemizde meydana gelmez. Vücudumuzun diğer bölgelerinden de meydana gelebilir. Bu nedenle lazer epilasyon yüz bölgesi,sırt ve omuz bölgesi,kol ve el bölgesi gibi birçok bölgelerden işlev sunabiliyor.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Lazer epilasyonda seans aralıkları sadece 15 dakikadır. Bu nedenle seanslarınız hızlı bir şekilde tamamlanır. İstenmeyen tüylerinizin yoğunluğuna göre de seans miktarları sunulur. Bu yönde İstanbul lazer epilasyon merkezinden bilgi alabilirsiniz. Epilasyonun en büyük artıları arasında kuşkusuz ki seans aralıklarının kısa olmasıdır. Bu kapsamda seanslar biter bitmez sorunsuz bir şekilde sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir Mi?

Epilasyon seanslarında acı hissetmezsiniz. Çünkü seanslarınız direk olarak zararsız lazer ışınları üzerinden uygulanır. Lazer sistemi istenmeyen tüyleri kökten yakıyor. Bu işlem sırasında vücudunuzda herhangi kızarıklık ve ödem gibi durumlar meydana gelmez. Epilasyon en güvenilir güzellik uygulamasıdır. Bu yöntem vücudunuzda en küçük deformeler oluşturmaz. Bu nedenle tereddüt etmeden lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.

Ayrıca uygulamada geniş ödeme seçenekleri de sunulur. Yani seanslarınız bittiğinde de ödemenizi nakit dışında kullanmakta olduğunuz herhangi banka kredi kartınız üzerinden de komisyonsuz bir şekilde yapabilirsiniz. İstanbul profesyonel güzellik merkezleri müşterilerine ödeme konusunda da büyük kolaylıklar sunar.

Epilasyon Sırasında İz Kalır Mı?

Epilasyonun en büyük artıları arasında seanslar sırasında vücudunuzda herhangi izler kalmamasıdır. Çünkü yöntem lazerle uygulandığından iz bırakması söz konusu değildir. Lazer uygulama izsiz olarak işlev sunar. Yöntem ışınlar desteğiyle istenmeyen tüylerinizi kökten yakar. Böylece konforlu bir şekilde istenmeyen kıllarınızdan kurtulursunuz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları her şehirde farklıdır. Diğer şehirlerde birçok amatör türünden güzellik merkezleri yer alır. Bu alanlar üzerinden düşük fiyattan lazer epilasyon yaptırmanız mümkün değildir. Bugün güzellik hizmetlerinde en çok İstanbul lazer epilasyon merkezleri tercih ediliyor. Güzellik salonlarına hem il genelinden hem de yurtdışından İstanbul’u ziyaret edenler tarafından yoğun ilgi gösteriliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu