Genel Sağlık

Lazer Epilasyon Hizmeti

Günümüzde kadın ve erkekler için sıklıkla tercih edilen lazer epilasyon, profesyonel yöntemlerle uygulanır. Kişide meydana gelen tüyler kişiyi sosyal ve görünüm açısından oldukça olumsuz etkiler. Pürüzsüz bir vücut hayali kuran kimseler için gerekli olan bu tedavi işlemi ile birlikte kişiler tüylerinden acısız ve ağrısız bir şekilde kurtulabilir.

Bunlara ek olarak; uygulanan lazer epilasyon tedavisi genel olarak oldukça gerekli bir işlemdir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Genellikle lazer epilasyon tedavisinde kişiye en uygun cihaz seçimi yapılır ve bu sayede işleme başlanır. Cihaz seçimine göre kişinin tüylerinin yok edimi başlanır. İşleme bağlı olarak fiyatlar değişir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Uygulanan lazer epilasyon tedavisinde ilk olarak kişinin kıl tipine göre cihaz seçimi yapılır. Cihaz seçimi yapıldıktan sonra kişinin tüylerine uygulamaya başlanır. Belirli seans aralıkları ile yapılan bu tedavide etkin sonuç almak oldukça muhtemeldir.

Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

Epilasyon tedavisi yapacak olan kimseler genel olarak tedaviye engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan kimselerdir. Aynı zamanda tüy sorunlarına veda etmek isteyen kişiler için bu işleme başlanır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Günümüzde lazer epilasyon tedavisi kişiden kişiye değişiklik gösteren cihazlar ile yapılır. Bu cihazlar ile birlikte kişiler istenmeyen tüylerinden kolay bir şekilde kurtulur. Lazer epilasyon tedavisi genel olarak kişilerde kol bacak karın yüz koltuk altı gibi birçok bölgeye uygulanan bir tedavi işlemidir. Bu tedavi işlemi ile birlikte pürüzsüz bir vücut sizinle olur.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon tedavisi fiyat konusunu etkileyen faktör başlıca kişinin tercih ettiği doktor adayı ve tedavi yöntemidir.

Hydrafacial Nedir?

Genel olarak kişilerde hydrafacial işlemi akne sivilce gibi izleri yok etmek için tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Sosyal olarak olumsuz etkilenen kişilerde bu tedavi ile birlikte akne ve sivilce azalma gösterir.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Bu tedavi işlemi kişinin cildine Solüsyon sürümü ile birlikte yapılır. Solüsyon sürümü ile kişinin akne ve sivilcelere giderimi sağlanır.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Kişilerde meydana gelen akne sivilce ve leke gibi sorunları cilde zarar vermeden gideren hydrafacial uygulaması ile kişiler hayal ettiklerini görünüme sahip olabilirler.

Hydrafacial Cilt Bakımı Yöntemleri

Genel olarak Solüsyon ve vakum yöntemleri ile birlikte yapılan hydrafacial uygulaması oldukça etki sonuçlar verir. Bu sayede kişi istediği görüntüyü elde eder.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Uygulanan hydrafacial uygulaması genel olarak kişinin pürüzsüz bir vücuda kavuşması için gerekli olup acı ya da ağrı hissi vermez. Bu sayede oldukça tercih edilir.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılır?

Tercih edilen soğuk lipoliz tedavisi ile birlikte kişiler hayal ettikleri görünüme kolay bir şekilde sahip olabilirler. Soğuk lipolizde kişinin yağları dondurma işlemi yapılır ve bu sayede yağ büzülür ve daralacak bozulumu sağlanır.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Uygulanan soğuk lipoliz tedavisi genel olarak yağ sorunu bulunan ve belirli diyet ve egzersizler ile giderilemeyen kişilere uygulanan bir tedavi işlemidir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

İhtiyaç duyulan soğuk lipoliz tedavisi genel olarak gıdık koltuk alt bölgesi ve aynı zamanda göz torbaları için oldukça etkilidir.

Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşur?

Lipoliz tedavisinden sonra kişiler bol bol dinlenmeli ve aynı zamanda verilen ilaçları en doğru şekilde kullanmaları tavsiye edilir.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Kişinin ihtiyacına göre bu değişiklik gösterir. Genel olarak soğuk lipoliz tedavisi bir seans sürer.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu