Genel Sağlık

Saç Ekimlerinde Kurumsallık Önemli Mi?

Diğer estetik işlemlerde olduğu gibi saç ekimi operasyonunda da klinik merkezlerinin kurumsal olması son derece önemlidir. Bu kapsamda en kaliteli saç ektirme merkezi seçmek zorundasınız. Garantili olarak uygulanan saç ekimlerinden doğal olarak %100 memnun kalacaksınız.

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimleri adından da anlaşılacağı gibi dökülen saçlarınız yerine enseden alınan saç köklerinin ekilmesidir. Bu işlemi ister saç ekimi üzerinden ister dhi saç ekimleri ya da fue uygulaması ile yaptırmanız mümkündür.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimleri klasik yöntemler haricinde bugün safir ve dhi tekniği üzerinden de uygulanır. Bu nedenle ende kısmından dönorlar toplanarak saçsız alana tek tek nakil bu yöntemler üzerinden daha zahmetsiz ve ağrısız bir şekilde yapılır.

Saç Ekim Operasyonuna Hazırlık

Saç ekimleri operasyonuna hazırlık yapmanızda fayda vardır. Ekimden 1 gün öncesinde mutlaka saçlı derinin kaliteli şampuanla yıkanması gerekir.

Saç Ekim Temel Aşamaları Nelerdir?

Saç ekimlerinde toplamda 6 temel aşamalar söz konusudur. Bu aşamalar sırasıyla; hazırlık,planlama,anestezi,greftlerin toplanması,kanalların açılması ve saç köklerinin ekilmesidir.

Dhi Saç Ekimi Nedir?

Dhi saç ekimleri ise yüksek dhi teknolojisi üzerinden uygulanan modern saç ekim tekniğidir. Özellikle safir ve dhi saç ekimi yeni uygulamalardır. Dhi yönteminde de ense kısmından henüz ölmeyen saç kökleri dhi cihazı üzerinden toplanır. Dhi tekniği en güvenilir saç ektirme tekniklerinden biridir.

Dhı’de Kullanılan Kalemlerin (İmplanter Pen) Özellikleri Nelerdir?

Dhi saç ekimleri implanter pen adındaki özel bir kalem üzerinden uygulanır. Kalemin temel özellikleri arasında yüksek performans göstermesi yer alır. İmplanter pen kalemler tamamen paslanmaz çelik malzeme üzerinden imal edilmiştir.

Dhi Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Dhi saç ekimleri genel olarak hasta talebi doğrultusunda uygulanır. Hasta tarafından safir ya da dhi saç ekimleri talep edilebilir. Dhi saç ekimlerinde de enseden dönorlar ihtiyaç doğrultusunda toplanarak saçsız alana uygulanır.

Dhi Saç Ekimi Operasyonu Kimlere Uygulanır?

Dhi saç ekimleri operasyonu saçları dökülen herkese uygulanabilir. Bunun için herhangi yaş sınırı ise yoktur. Sadece ense kısmında saç köklerinin yer alması yeterlidir.

Dhi Saç Ekiminin Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Dhi saç ekimlerinin birçok artıları yani avantajları ve eksileri yani bazı dezavantajları da söz konusudur. Yöntemin artıları garantili sonuç vermesi,hızlı uygulanması ve uygun fiyatlar sunmasıdır. Dezavantajları ise, diğer tekniklere oranla dhi ürününün sıklıkla bakım ve temizliği yapılmasıdır.

Safir Saç Ekimi Nedir?

Safir saç ekimleri ise safir uçlu cihaz üzerinden uygulanan yeni tekniklerden biridir. Safir fue olarak da bilinen bu uygulama üzerinden de saç ekimleriniz kusursuz bir şekilde yapılır.

Safir Saç Ekimi Nasıl Uygulanır?

Safir saç ekimleri de saç ekimleri uzmanı tarafından %100 garantili olarak uygulanır. Safir uçlu cihaz üzerinden safir saç ekimi ile ense kısmından dönorlar alınarak açılan kanallar üzerinden kellik sorunu olan bölgeye transfer edilir. Böylece saç ekimleri tamamlanır.

Safir Saç Ekimi Avantajları Nelerdir?

Safir saç ekimleri avantajları arasında şeffaf bir yöntem olması,her bütçeye uygun fiyatlı olması,kurumsal saç ektirme merkezlerince uygulanmasıdır.

Safir Saç Ekimi Yönteminin Özellikleri Nelerdir?

Safir saç ektirme yönteminin eşsiz özellikleri de söz konusudur. Uygulama direk olarak beklentilerinizi karşılar. Safir uçlu cihazla uygulandığından kafa derisinde yaralanma gibi deformelere neden olmaz. Safir saç ekimleri yönteminin temel özellikleri arasında basit olarak uygulanması da yer alır. Çünkü yöntem en pratik saç ektirme uygulamaları listesinde yer alır.

Safir saç ektirme tekniği ile kafa derisinde şişkinlik hasıl olmaz. Bu nedenle yöntem en güvenilir yeni saç ektirme tedavileri arasında yer alıyor. Safir ya da dhi saç ektirmek yöntemini denemeniz tavsiye edilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu