Genel Sağlık

ESWT İşleminin Etki Mekanizması

ESWT işleminde etki mekanizması önemlidir. Tedavide etki mekanizması seridir. Bu nedenle hastalar erkenden ereksiyon sorunundan kurtulur. Şok dalgalar penise kademeli ve acıtmadan verilir. Bu işlem uzman doktor tarafından özenle yapılır. Bu nedenle eswt tedavisi ile ereksiyon sorunu tarihe karışması sağlanır.

ESWT Uygulaması Nasıldır?

ESWT uygulaması profesyonel sertleşme tedavisidir. Yöntem direk olarak jinekoloji merkezi tarafından sunuluyor. Bu nedenle eswt tedavileri kusursuz bir şekilde uygulanabiliyor.

ESWT (Penise Şok Dalga Tedavisi) Hangi Yaş Grubu Hastalara Uygulanabilir?

Penise şok dalga tedavisi ESWT uygulaması yabancı kökenli bir uygulamadır. Bu yöntem 2000 yılına doğru daha çok iskemik kalp hastalığında uygulanmıştır. Daha sonrasında ise peniste ereksiyon sorunu tedavisi olarak hizmete sunuldu. Yöntem daha çok 40 ila 55 yaş aralığındaki hastalar için uygulanabilir.

Sertleşmeye Kesin Çözümler

Ereksiyon sorununa karşın yani sertleşmeye kesin çözüm tedavileri söz konusudur. Profesyonel sağlık merkezinden ESWT tedavisinden güvenle faydalanabilirsiniz. Yöntem şok dalgaları ile penisteki kan akışının düzenlenmesini sağlar. Böylece birkaç haftada ereksiyon sorununu yok eder.

Sertleşme Sorunu Neden Olur?

Sertleşme sorunu hayat kalitesinin düşmesi sonucunda meydana gelebilir. Bu sorun hastanın yaşam tarzı, yoğun stresli yapıya sahip olması, yoğun alkol ve sigara gibi ürünleri kullanması, anormal bir şekilde cinsel hayata sahip olması, zarar verici cinsel ürünlerden uzun süreli kullanması gibi etkenler sonucunda meydana gelir.

Sertleşme Sorunu Tedavisinde Penise Şok Dalga Tedavisi (ESWT) Nedir?

Sertleşme sorunu tedavisinde penise şok dalga tedavisi yani ESWT tedavisi ülkemiz genelinden uygulanır. Yöntem sayesinde ereksiyon sorunu ağrı duyulmadan tedavi edilir.

Penis Protezi Nedir?

Penisin kırılması durumunda penis protezi uygulanabilir. Bu yöntem kaliteli protez üzerinden direkmen penise uygulanır. Penis protezleri son derece kalitelidir.

Penis Protezi Nasıl Takılır?

Penis protezleri penis içerisinden uygulanır. Kesiler açılarak uygulanabilir. Bu nedenle penis protezi gerek duyulması durumunda uygulanabilir.

Penis Kırılması Belirtileri

Penis kırılmasının belirtileri hastalar arasında farklılık gösterebilir. Temel belirti olarak penis üzerinde gözle görülür düzeyde eğrilik meydana gelmesidir. Bu durum doğrudan cinsel hayatın da olumsuz etkilenmesine zemin hazırlar. Çünkü penis kırılması sağlıksız cinsel hayat oluşmasına neden oluyor. Bu bağlamda penis kırılmaları da mutlaka tedavi edilmelidir.

ED1000 Tedavisi İlk Kez Ne Zaman Kullanılmaya Başlanmıştır?

ED100 tedavisi ilk defa 2000 yılına doğru kullanılmaya başlanmıştır. Uygulama bu tarihte ilk olarak iskemik kalp hastalıklarında tercih edilmiştir.

ED1000 Tedavisi Kaç Seans Yapılmalıdır?

ED1000 tedavisi söz konusu hastalık durumuna göre seans miktarı farklı olabiliyor. Fakat uygulamada seans aralığı 5 ila 7 olduğunu vurgulayabiliriz. Yöntemde iskemik kalp hastalığında seanslar en fazla 7 olabiliyor. Ereksiyon sorununda da bu kural geçerlidir.

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır?

ED1000 tedavisi daha çok hijyenik jinekoloji merkezi üzerinden uygulanır. Uygulama seanslar halinde yapıldığından beklentileri kusursuz bir şekilde karşılıyor. ED1000 tedavisinin en büyük özelliği ise artılarının fazla olmasıdır. Bu nedenle güvenilir bir uygulamadır.

ED1000 Tedavisi İktidarsızlık Sorunu Dışında Hangi Sorunlarda Kullanılır?

ED1000 tedavisi iktidarsızlık sorunu haricinde birçok hastalık tedavilerinde de etkin bir şekilde neticeler sunar. Kalp ve damar hastalıkları, kısırlık hastalığında da uygulamadan faydalanılır.

ESWT Tedavi Yöntemleri Neleredir?

ESWT tedavisi geniş içeriğe sahiptir. Bu nedenle en çok uygulanan yöntemler listesinde yer alır. ESWT tedavi yöntemleri arasında ED1000 tedavisi de yer alır. Bu nedenle doktorunuz hangi yöntemi uygun görürse ereksiyon probleminizi söz konusu tedavi uygulaması üzerinden çözümler. ESWT tedavisi ile artık ereksiyon sorunu da kalıcı olarak yok ediliyor.

Bu kapsamda ekonomik yönden de hastalar avantajlı oluyor. Çünkü ESWT tedavisinin bugün daha da indirimli fiyattan uygulanması yüzleri güldürüyor. ED1000 tedavisi almak için doktor klinik merkezine gitmeniz gerekmiyor. Evinizin konforunda da bu tedavi için hemen randevu alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu